Učitelji OŠ Franceta Bevka od 1. do 5. razreda v šolskem letu 2019/2020

UČITELJRAZREDDOPOLDANSKE GOVORILNE URE
ANJA MILENKOVIĆ
anja.milenkovic@guest.arnes.si
METKA ZUPAN GRIL
marjeta.zupan@guest.arnes.si
1.a
ANA VRENKO
ana.vrenko@guest.arnes.si
TJAŠA JANEŽIČ
tjasa.janezic1@guest.arnes.si
1.b
BARBARA REBEC SMRDEL
barbara.rebec@guest.arnes.si
2.a
ŠPELA VIDMAR
spela.vidmar@guest.arnes.si
2.b
MOJCA PLANINC
mojca.planinc1@guest.arnes.si
2.c
POLONCA LOGAR AVBELJ
polonca.logar-avbelj@guest.arnes.si
3.a
HELENA POGORELC ŠKERLEP
helena.pogorelc@guest.arnes.si
3.b
IRENA VERŠNIK
irena.versnik@guest.arnes.si
4.a
ALJOŠA BESTER
aljosa.bester@guest.arnes.si
4.b
LUCIJA KENDA
lucija.kenda@guest.arnes.si
5.a
SIMONA SAMIDA CERK
simona.samida-cerk@guest.arnes.si
5.b
SAŠA BUKOVEC
sasa.bukovec@guest.arnes.si
podaljšano bivanje
METKA SPASIĆ
metka.spasic@guest.arnes.si
podaljšano bivanje
RADO NOVAKOVIĆ
rado.novakovic@guest.arnes.si
podaljšano bivanje
STOJAN MILENKOVIĆ
stojan.milenkovic@guest.arnes.si
podaljšano bivanje
SONČA HUNJADI
sonca.hunjadi@guest.arnes.si
podaljšano bivanje
ANA FELKAR
ana.felkar@guest.arnes.si
podaljšano bivanje
EVITA TANKO
............@guest.arnes.si
angleščina 1.- 4. razred,
podaljšano bivanje
DOMEN HRIBARšport, razširjeni program

 

Učitelji OŠ Franceta Bevka od 6. do 9. razreda v šolskem letu 2019/2020

UČITELJIPREDMETRAZREDDOPOLDANSKE GOVORILNE URE
STOJAN MILENKOVIĆ
stojan.milenkovic@guest.arnes.si
ZGO, DKE6.a
JANA KEBLER ZALETEL
jana.kebler-zaletel@guest.arnes.si
ŠPO6.b
SAŠA BUKOVEC
sasa.bukovec@guest.arnes.si
MAT, RAČ6.c
MOJCA HRASTAR
mojca.hrastar@guest.arnes.si
SLJ, TJA7.a
METKA SPASIĆ
metka.spasic@guest.arnes.si
NAR7.b
BOJAN MARIČIČ
bojan.maricic@guest.arnes.si
SLJ8.a
ANDREJA PAGON
andreja.pagon@guest.arnes.si
MAT, FIZ8.b
SAŠA MULEC TROHA
sasa.mulec-troha@guest.arnes.si
GOS, BIO, NAR9.a
LADISLAVA JEŽEK NAROBE
ladislava.jezek-narobe@guest.arnes.si
MAT, FIZ9.b
SUZANA CVIRN GUČEK
suzana.cvirn-gucek@guest.arnes.si
SLJ-
NIVES BERGANT
nives.bergant@guest.arnes.si
TJA-
FIKRETA MARKOVIĆ
fikreta.markovic@guest.arnes.si
ZGO, GEO-
VIOLETA STEFANOVIK
violeta.stefanovik@guest.arnes.si
KEM, TIT-
PETRA NOVAK TROBENTAR
petra.novak@guest.arnes.si
LUM, TIT-
MARIJA ZUPAN
marija.zupan@guest.arnes.si
GUM, PZ-
BOGDAN KOTNIK
bogdan.kotnik@guest.arnes.si
ŠPO-
DOMEN HRIBAR
...........@guest.arnes.si
ŠPO, RaP-
LUCIJA ADEMOSKI
lucija.ademoski@guest.arnes.si
knjižnična vzgoja-
URŠKA MALIS
urska.malis@guest.arnes.si
laborant-
JELKA PERNE
jelka.perne@guest.arnes.si
francoščina-
KARIN ŽUNIČ
karin.zunic@guest.arnes.si
nemščina-
MARKO BEŠLIČ
marko.beslic@guest.arnes.si
računanikar - organizator informacijskih dejavnosti-

 

Ostali delavci šole

(Skupno 357 obiskov, današnjih obiskov 1)