Učitelji OŠ Franceta Bevka od 1. do 5. razreda v šolskem letu 2019/2020

UČITELJRAZREDDOPOLDANSKE GOVORILNE URE
ANJA MILENKOVIĆ
anja.milenkovic@guest.arnes.si
METKA ZUPAN GRIL
marjeta.zupan@guest.arnes.si
1.aSREDA, 5. URA

SREDA, 5. URA
ANA VRENKO
ana.vrenko@guest.arnes.si
TJAŠA JANEŽIČ
tjasa.janezic1@guest.arnes.si
1.bTOREK, 5. URA

TOREK, 5. URA
BARBARA REBEC SMRDEL
barbara.rebec@guest.arnes.si
2.aPETEK, 2. URA
ŠPELA VIDMAR
spela.vidmar@guest.arnes.si
2.bTOREK, 2. URA
MOJCA PLANINC
mojca.planinc1@guest.arnes.si
2.cČETRTEK, PREDURA
POLONCA LOGAR AVBELJ
polonca.logar-avbelj@guest.arnes.si
3.aSREDA, 4. URA
HELENA POGORELC ŠKERLEP
helena.pogorelc@guest.arnes.si
3.bPONEDELJEK, 4. URA
IRENA VERŠNIK
irena.versnik@guest.arnes.si
4.aPONEDELJEK, 2. URA
ALJOŠA BESTER
aljosa.bester@guest.arnes.si
4.bSREDA, 4. URA
LUCIJA KENDA
lucija.kenda@guest.arnes.si
5.aSREDA, 2. URA
SIMONA SAMIDA CERK
simona.samida-cerk@guest.arnes.si
5.bTOREK, 4. URA
SAŠA BUKOVEC
sasa.bukovec@guest.arnes.si
podaljšano bivanjePONEDELJEK, 2. URA
METKA SPASIĆ
metka.spasic@guest.arnes.si
podaljšano bivanjePONEDELJEK, 1. URA
RADO NOVAKOVIĆ
rado.novakovic@guest.arnes.si
podaljšano bivanjeČETRTEK, 5. URA
STOJAN MILENKOVIĆ
stojan.milenkovic@guest.arnes.si
podaljšano bivanjePONEDELJEK, 3. URA
SONČA HUNJADI
sonca.hunjadi@guest.arnes.si
podaljšano bivanjePONEDELJEK, 3. URA
ANA FELKAR
ana.felkar@guest.arnes.si
podaljšano bivanjePONEDELJEK, 4. URA
EVITA TANKO
evita.tanko@guest.arnes.si
angleščina 1.- 4. razred,
podaljšano bivanje
SREDA, 3. URA
DOMEN HRIBAR
domen.hribar@guest.arnes.si
šport, razširjeni programTOREK, 2. URA
URŠKA BEDEK
urska.bedek1@guest.arnes.si
socialna pedagoginjaTOREK, 3. URA

 

Učitelji OŠ Franceta Bevka od 6. do 9. razreda v šolskem letu 2019/2020

UČITELJIPREDMETRAZREDDOPOLDANSKE GOVORILNE URE
STOJAN MILENKOVIĆ
stojan.milenkovic@guest.arnes.si
ZGO, DKE6.aPONEDELJEK, 3. URA
JANA KEBLER ZALETEL
jana.kebler-zaletel@guest.arnes.si
ŠPO6.bČETRTEK, 2. URA
SAŠA BUKOVEC
sasa.bukovec@guest.arnes.si
MAT, RAČ6.cPONEDELJEK, 2. URA
MOJCA HRASTAR
mojca.hrastar@guest.arnes.si
SLJ, TJA7.aČETRTEK, 4. URA
METKA SPASIĆ
metka.spasic@guest.arnes.si
NAR7.bPONEDELJEK, 1. URA
BOJAN MARIČIČ
bojan.maricic@guest.arnes.si
SLJ8.aČETRTEK, 2. URA
ANDREJA PAGON
andreja.pagon@guest.arnes.si
MAT, FIZ8.bČETRTEK, 4. URA
SAŠA MULEC TROHA
sasa.mulec-troha@guest.arnes.si
GOS, BIO, NAR9.aPETEK, 3. URA
LADISLAVA JEŽEK NAROBE
ladislava.jezek-narobe@guest.arnes.si
MAT, FIZ9.bTOREK, 1. URA
SUZANA CVIRN GUČEK
suzana.cvirn-gucek@guest.arnes.si
SLJ-SREDA, 4. URA
NIVES BERGANT
nives.bergant@guest.arnes.si
TJA-TOREK, PREDURA
FIKRETA MARKOVIĆ
fikreta.markovic@guest.arnes.si
ZGO, GEO-PETEK, 2. URA
VIOLETA STEFANOVIK
violeta.stefanovik@guest.arnes.si
KEM, TIT-ČETRTEK, 3. URA
PETRA NOVAK TROBENTAR
petra.novak@guest.arnes.si
LUM, TIT-TOREK, 5. URA
MARIJA ZUPAN
marija.zupan@guest.arnes.si
GUM, PZ-ČETRTEK, 4. URA
BOGDAN KOTNIK
bogdan.kotnik@guest.arnes.si
ŠPO-ČETRTEK, 2. URA
DOMEN HRIBAR
domen.hribar@guest.arnes.si
ŠPO, RaP-TOREK, 2. URA
JELKA PERNE
jelka.perne@guest.arnes.si
francoščina-PETEK, 2. URA
KARIN ŽUNIČ
karin.zunic@guest.arnes.si
nemščina-PETEK, 2. URA
LUCIJA ADEMOSKI
lucija.ademoski@guest.arnes.si
knjižnična vzgoja-
MARKO BEŠLIČ
marko.beslic@guest.arnes.si
računanikar - organizator informacijskih dejavnosti-
URŠKA MALIS
urska.malis@guest.arnes.si
laborant-

 

Ostali delavci šole

(Skupno 986 obiskov, današnjih obiskov 1)